Yerli Ofis Mobilya Üreticisi Akıllı Ofis Konsepti’ni IMOB Mobilya Fuarında Tanıttı!

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından biri olan ve 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında Yeşilköy’de gerçekleşen 15’inci Uluslararası İstanbul Mobilya  Fuarı (İMOB) yoğun bir katılımla gerçekleşti.

ABD, Romanya, Moldova, Mısır gibi 35 ülkeden markalar fuarda  yer aldı ve  daha önceki yıllarda olduğu gibi İMOB fuarı bu sene de  yine ziyaretçi rekorları kırdı.

Türk ofis mobilya sektörünün en köklü ve önemli oyuncularından biri olan “ÇAĞIN”  %100 yerli üretimi ile oluşturduğu ÇAĞIN TECHNO OFİS’ lerinin tanıtımını 15’inci Uluslararası İstanbul Mobilya (İMOB) fuarında gerçekleştirdi.

Hareketli Masa sisteminden projeksiyon ve projeksiyon perdesine, hareketli dolaptan gizli kasa sistemine, Işık sisteminden klimaya ve televizyona kadar ofiste ihtiyaç duyulan materyalleri teknoloji ile birleştiren ÇAĞIN TECHNO OFİS’ler  Ses komutları, Tablet ve El hareketleri ile ofis ortamındaki araçların yönetimini sağlıyor.

Çağın Ofis Mobilyaları fuarda akıllı ofis konseptinin yanında üretmiş olduğu inovatif tasarımları ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerine tasarımlarını sergiledi.

‘Her Çağın Ofis Mobilyası’ olma anlayışına sahip ofis, otel ve kamusal alan için mobilya ve iç mimari çözümleri üreten Çağın Ofis Mobilyalarının Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sarı, fuarın Türkiye ve mobilya sektörü için önemine değinerek, “Dünyanın en önemli mobilya fuarlarından birisi olan ve 160 binden fazla yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayan İMOB’da yer almak, bizim için oldukça önemli. Her sene fuara katılıyoruz. Bu sene de fuarda yerli ve yabancı ziyaretçilere yeni ofis tasarımlarımızı ve %100 yerli sermaye ile tasarladığımız akıllı ofis konseptini tanıttık ve çok olumlu tepkiler aldık. “dedi.


Related Posts

Leave a comment