Nakliye ve Montaj

Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından İstanbul içi nakliye ve montaj hizmeti vermekte olup, Türkiye çapında ücretsiz kargo imkanı ile siz değerli müşterilerimize hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı projelerde nakliye ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Anahtar Teslim Projeler

Mimarlardan oluşan uzman ekibimizle A dan Z ye dekorasyon ve mobilya uygulamalarını projelendirilip gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında anahtar teslim faaliyet alanlarımız:

  • Hastaneler
  • Okullar
  • Plazalar
  • Ofisler
  • Restoran ve Kafeterya uygulamalarını kapsar

Özel insanlar özel işletmelerin yönetimindedir. Özel işletmeler ise özel olarak dizayn edilir. Çağın Ofis Mobilyaları ise görenlerin sohbetlerine konu olacak tasarımlar üretir. Hiçbir batıl inancınız olmasa bile görünen görünmeyen her yere nazar boncuğu astıracak şıklıkta bir dekorasyon ve mobilya tasarımı istiyorsanız Çağın Ofis Mobilyaları size bir telefon kadar uzak. Bizce sizin şirketiniz de Çağın kalitesini hak ediyor.

İşletmenize özel bir iç tasarım yaptırmadan evvel çalışacağınız firmaya fikir vermesi için sürekli rakip ve dost firmalarınızın işyeri ve showroom tasarımlarını gösterirsiniz. Zira söz konusu dizayn sizi fazlasıyla etkilemiştir. Hayallerinizdeki tasarımı gördükleriniz kadardır. Çağın Ofis Mobilyaları hayallerinizin bir adım önünde gerçekleştirdiği harika mimari tasarımı ile ilham olan çalışmalar ortaya çıkartır. Misafirlerinizin gözlerini alamayacağı bu çalışmalar var olan prestijinizi ifade etmenin en kolay yoludur. Hayal gücünü zorlayan Çağın çalışmaları ile tanışmak için masanızdaki telefonu kullanmanız yeterli. Hadi ne duruyorsunuz?

Uzman Danışmanlık

Konusunda tecrübeli satış personelimizin yardımlarıyla size uygun ürün seçiminde yardımcı olup siparişin takibi ve teslimatıyla ilgilenir.

Online Satış

Web sitemizdeki binlerce ürün seçeneğini ister kredi kartı ile ya da havale yoluyla kolayca satın alabilir, toplu işler için ayrıca teklif alabilir, bu teklifi internet yoluyla satın alabilirsiniz.

Yerinde Tespit

Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine ilgili mekana gelerek, isterseniz anahtar teslimi isterseniz de mekanın belli bir bölümünü ölçü ve fotoğraflarını çekip, size en uygun olan çözüm için gerekli çalışmalar yapılıp, sunumu yapılır.