BÜRO MOBİLYASI

Çağın Büro Mobilyası tasarım ekibinin 2016 trendlerinden Avangard Makam Takımı, 2011 paslanmaz ayak takımı ödüllü takımımız, gerek sade ve zerafetin bir arada sunumu olması münasebetiyle ve gerekse paslanmaz ayaklarının beyaz lake ile uyum sağlaması ve talebe göre tv ünitesi, kitaplık gibi mekanın boş alanlarına gelebilicek ürünler ile örtüşebilir şekilde kıvrımlı hatlarıyla uzun yıllar talep edilecek tarzda bir büro mobilyası.

 

Tamamlayıcı ürünlerden şöminesi, yönetici buzdolabı ve gömme çelik kasa bölümü ile Avangard Makam Takımlarının en fonksiyoneli olan büro mobilyası modelimiz, yurt genelinde ve talepler durumunda istenilen her ülkeye gönderilebilmektedir.

 

Renk ve koltuk takımlarında döşeme desen seçeneklerinin bulunduğu takımımız opsiyonel ölçülerde oynama şansına da sahip. 2016 büro mobilyası trendlerinden Avangard Makım Takımı %23 lük oranda indirimi ile siz değerli müşterilerimize online satış sitelerimizden ve haftanın her günü açık Masko Mobilya Kenti Büro Mobilyası Mağazası, İstanbul Asya Yakasında Maltepe Büro Mobilyası Mağazası ve Ankara Siteler Büro Mobilya Mağazasında satışa sunulmuştur.

Büro Mobilyası ile ilgili istek öneri ve şikayetleriniz için lütfen bize e-mail yolu ile ulaşınız. En kısa sürede talebinize cevap verilecektir.


Related Posts

Leave a comment