BÜRO MOBİLYASI SIRLARI

Çağın büro mobilyaları, Türkiye büro mobilyaların da ki başarısını hiç şüphesiz tüm dünya mobilya sektörlerine kapısını açmaya da borçludur. İtalyan firmalarının pazar araştırması yapmak üzere ülkemize geldiklerinde uğrak yerlerinin başında elbette Çağın büro mobilyaları şirket merkezi gelmektedir. İstanbul Masko Mobilya Kentinde büyük showroomu ve başakşehir de geniş üretim tesisleriyle Çağın büro mobilyaları yabancı işadamlarının dikkat merkezi olmayı başarmakta. İtalyan BASSANO firma sahipleri ve seo sunun da ziyaret ettiği Çağın büro mobilyaları vermiş olduğu bilgiler ile İtalya dan daha seri ve aynı kalitede ürünü pazara sunabilmişliğinin gururuyla toplantının odak merkezi olmuştur.

Büro mobilyaları tasarımında görselliğe ve ergonomiye önem veren tasarım ekibinin birbirinden şık modelleri İtalyan firmaya üretim bandını Türkiye ye kaydırma fikrinide verdi. Toplantı esnasında aynı kaliteyi daha ucuza maal etme düşüncesi sanırız çok yakın bir zamanda mobilyada marka olan İtalya dan Türkiye ye bir akış sağlama fikrinide canlandırdı.

 

Türkiyenin bütün büyük şehirlerinde, İstanbul büro mobilyaları, Ankara büro mobilyaları, İzmir büro mobilyaları gibi markalaşmayı sürdüren Çağın Büro Mobilyalarının elbette hakkıdır, gelen dünya ülkeleri mobilya sektörü yetkililerini karşılamak ve onlara sektörel gücümüzü göstermek.

 

Yabancı iş adamlarının dikkatini çeken en önemli nokta ise aynı kaliteyi aynı bağlantı ekipmanları ve aynı tamamlayıcı aksesuarlar ile nasıl üç te bir fiyatına tekabül ettirebiliyorlar ve %15 gibi çok cüz-i bir kar marjı ile pazara sunabiliyorlar. Tabiki bunun cevabı Çağın büro mobilyaları yönetim kurul başkanı Murat SARI da; Biz ülke ekonomimize katkı sağlayabilecek her türlü fedakarlığa hazırız, gerekirse en düşük model araç kullanır, yeri geldimi iş önlüğümüzü giyer talaş soluruz, yeri geldimi maskemizi takar boya sıkarız!


Related Posts

Leave a comment